вверхвниз
-25%Міні трамплін із Фінгербордом Tech Deck D Червоний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2П1006-485-03
578 ₴
433,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 242-90-22
- +380 (50) 333-69-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Міні трамплін із Фінгербордом Tech Deck D Червоний
Артикул: 2П1006-485-03
Міні трамплін із Фінгербордом Tech Deck - це відмінна іграшка, яка підійде як дітям так і дорослим.
Це оригінальний скейт парк з платформою.

Діти точно зацікавляться таким пальчикових ськейтом і скейт парком, а дорослим, така іграшка допоможе зняти стрес.
Також можна купити інші конфігурації скейт парків і зробити свою варіацію, застосувавши всю свою фантазію.
Виготовлений скейт парк з міцного пластику. Поверхня має шорстку структуру і гладкі краю.
Також в наборі йде викрутка, професійний ключ, 2 гвинта і 2 гайки, 8 шківів.
Розмір скейт парку 28,5 см X 10 см X 9 см, а розмір іграшкового фінгерборд 9,5 см х 2,5 см х 1,5 см.

Рекомендована для віку старше 6 років.
Характеристики:
- Бренд: Tech Deck
- Матеріал: Пластик
- Розмір скейт парку: 28,5 см X 10 см X 9 см
- Розмір іграшкового фінгерборд: 9,5 см х 2,5 см х 1,5 см.

Комплект поставки:
- Міні трамплін із Фінгербордом Tech Deck
- викрутка
- Професійний ключ
- Гвинти-2 шт
- Гайки-2 шт
- Шків-8 шт
Колір: Червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tech Deck |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Основний матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Фінгерпарк |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433,50 ₴



