вверхвниз
-25%Міні трамплін із Фінгербордом Tech Deck А червоний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2П1006-485-00
561 ₴
420,75 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 242-90-22
- +380 (50) 333-69-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Міні трамплін із Фінгербордом Tech Deck А червоний
Артикул: 2П1006-485-00
Міні трамплін з Фінгербордом Tech Deck - це чудова іграшка, яка підійде як дітям, так і дорослим.

Діти точно зацікавляться таким пальчиковим скейтом та Міні трампліном, а дорослим така іграшка допоможе зняти стрес.

Також можна купити інші конфігурації Міні трамплінів і зробити свою варіацію, застосувавши всю фантазію.

Виготовлений Міні трамплін із міцного пластику. Поверхня має шорстку структуру та гладкі краї.

Також у наборі йде викрутка, професійний ключ, 2 гвинти та 2 гайки, 8 шківів.

Розмір Міні трампліну 23,5 см X 10 см X 8,5 см, а розмір іграшкового фінгерборду 9,5 см х 2,5 см х 1,5 см.

Рекомендована для возраста старше 6 лет.
Характеристики:
- Бренд: Tech Deck
- Материал: Пластик
- Размер Мини трамплина: 23,5 см X 10 см X 8,5 см
- Размер игрушечного фингерборд: 9,5 см х 2,5 см х 1,5 см.


Комплект поставки:
- Мини трамплин с Фингербордом Tech Deck
- Отвертка
- Профессиональный ключ
- Винты - 2 шт
- Гайки - 2 шт
- Шкив - 8 шт
Колір: червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tech Deck |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Основний матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Фінгерпарк |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420,75 ₴





