вверхвниз
-25%Міні трамплін із Фінгербордом Tech Deck B червоний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2П1006-485-01
590 ₴
442,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 242-90-22
- +380 (50) 333-69-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Міні трамплін із Фінгербордом Tech Deck B червоний
Артикул: 2П1006-485-01
Міні трамплін та фінгерборд Tech Deck – це чудова іграшка, яка підійде як дітям так і дорослим.
Це оригінальний Міні трамплін із бордюром

Діти точно зацікавляться таким пальчиковим скейтом та Міні трампліном, а дорослим така іграшка допоможе зняти стрес.
Також можна купити інші конфігурації скейт парків та зробити свою варіацію, застосувавши всю свою фантазію.
Виготовлений Міні трамплін із міцного пластику. Поверхня має шорстку структуру та гладкі краї.
Також у наборі йде викрутка, професійний ключ, 2 гвинти та 2 гайки, 8 шківів.
Розмір Міні трампліну 23,5 см X 10 см X 7,5 см, а розмір іграшкового фінгерборду 9,5 см х 2,5 см х 1,5 см.

Рекомендована для віку віком від 6 років.
Характеристики:
- Бренд: Tech Deck
- Матеріал: Пластик
- Розмір Міні трампліну: 23,5 см X 10 см X 7,5 см
- Розмір іграшкового фінгерборда: 9,5 см х 2,5 см х 1,5 см.

Комплект поставки:
- Міні трамплін із Фінгербордом Tech Deck
- Викрутка
- Професійний ключ
- Гвинти-2 шт
- Гайки-2 шт
- Шків-8 шт
Колір: червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tech Deck |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Основний матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Фінгерпарк |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442,50 ₴



