вверхвниз
-25%1 день
Алкотестер Xiaomi Lydsto Чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2П1011-144-00
1 116 ₴
837 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 242-90-22
- +380 (50) 333-69-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Алкотестер Xiaomi Lydsto Чорний
Артикул: 2П1011-144-00
Алкотестер Xiaomi Lydsto – це алкотестер від відомого бренду Xiaomi Lydsto. Алкометр компактний 11,2 см х 6,1 см х 2,9 см.
Швидкість відгуку становить лише 5 секунд. Дані відображаються на великому РК-екрані.
Увага!!! Для правильних та точних даних необхідно проводити тестування через 30 хвилин після останнього прийому алкоголю.
Увага!!! Між повторним тестуванням має бути 3 хвилини.
Живлення від 3 батарейок типу ААА (не входять до комплекту). На повному заряді тестера можна використовувати до 80 разів.
Точність: ±0.010% BAC, ±0.100% BAC, ±0,050 мг/л. Також в комплекті йде 5 змінних мундштуків та сумка для зберігання та перенесення.
Характеристика:
- Бренд: Xiaomi Lydsto
- Матеріал: Пластик
- Тип датчика: Напівпровідниковий
- Розмір: 11,2 см х 6,1 см х 2,9 см
- Живлення від 3 батарейок типу ААА (не входять до комплекту)
- На повному заряді тестера можна використовувати до 80 разів
- Точність: ±0.010% BAC, ±0.100% BAC, ±0,050 мг/л.
- Кількість змінних мундштуків у наборі: 5 шт
- Швидкість відгуку: 5 секунд
Комплект поставки:
- Алкотестер Xiaomi Lydsto - 1 шт.
- Керівництво користувача - 1 шт.
- Змінні мундштуки - 5 шт.
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bautech |
| Країна виробник | Китай |
| Вид алкотестера | Персональний |
| Час аналізу | 5 сек |
| Одиниці виміру | Мг/л |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Кількість мундштуків | 5 шт. |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї |
| Стан | Новий |
| Спосіб продування | З мундштуком |
| Тип датчика | Напівпровідниковий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 мм |
| Товщина | 29 мм |
| Ширина | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴




