вверхвниз
-25%6 днів
Міні шорти джинсові жіночі сексуальні L
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2П1007-178-03
486 ₴
364,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 242-90-22
- +380 (50) 333-69-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Міні шорти джинсові жіночі сексуальні L
Артикул: 2П1007-178-03
Міні шорти джинсові жіночі сексуальні - в цих шортиках Ви будите просто богинею!

Шорти красиві, якість хороша, виглядають дуже сексуально.

Шорти підкреслять плоский живіт, красиву попу і довгі ноги.

Такі шорти будуть дуже доречні на відпочинку, море і т.д.

Шортики пошиті з бавовни, всі шви якісні і рівні.

Збоку шортики мають кокетливу шнурівку, також за допомогою шнурівки можна відрегулювати розмір, спустити шортики нижче на талії або навпаки підняти їх.

Застібка на блискавку і гудзика.

Розмір:
S Талія 68 см, стегна 88 см, довжина 10 см
М Талія 70 см, стегна 90 см, довжина 10 см
L Талія 74 см, стегна 92 см, довжина 10 см

характеристика:
- Матеріал: Бавовна
- Талія: Низька
- Застібка: блискавка, гудзик, шнурівка
- Розмір: L

Комплект поставки:
- Міні шорти джинсові жіночі сексуальні
Тип: L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bautech |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шорт від лінії талії | 10 см |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Посадка | Занижена талія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Джинс |
| Тип товару | Шорти |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364,50 ₴







