вверхвниз
-25%Набір для пальчикового футболу Жовтий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2П1013-222-01
257 ₴
192,75 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 242-90-22
- +380 (50) 333-69-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Набір для пальчикового футболу Жовтий
Артикул: 2П1013-222-01
Набір для пальчикового футболу – це захоплююча настільна гра, в якій з величезним захопленням можуть змагатись як діти, так і дорослі! Ви можете створювати власні футбольні стратегії, керуючи м'ячем за допомогою пальців. Відчуйте азарт справжнього матчу, змагаючись із друзями та родиною. Ви колись думали про можливість влаштувати власний футбольний матч, не виходячи з дому? Можливо, ви шукаєте спільну розвагу для всіх членів вашої родини? Можливо, ви хочете якось розважитися з однокласниками на перерві?
Характеристики:
- Матеріал: Поліуретан, Пластик.
- Колір жовтий
- Рекомендований вік: 14+
Комплект поставки:
- Шорти – 1 шт
- Футболка - 1 шт
- Кеди - 1 шт
- М'яч – 1 шт
- Ворота – 1 шт
Колір: Жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bautech |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Основний матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Фінгер футбол |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192,75 ₴


