вверхвниз
-25%6 днів
Лампа WILLED із сенсорним керуванням та магнітним кріпленням Чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2П1014-734-01
1 055 ₴
791,25 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 242-90-22
- +380 (50) 333-69-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Лампа WILLED із сенсорним керуванням та магнітним кріпленням Чорний
Артикул: 2П1014-734-01
Лампа WILLED з сенсорним керуванням та магнітним кріпленням - ідеальне рішення для читання, роботи або використання як нічник. Лампа оснащена вбудованою батареєю, що перезаряджається, на 2500 мАч, що забезпечує довгий термін служби без необхідності частої заміни батарейок. Сенсорний вимикач дозволяє легко вмикати та вимикати світло дотиком, а світлодіодні лампочки забезпечують яскраве та енергоефективне освітлення. Яскравість, що регулюється, і три рівні колірної температури роблять лампу універсальною для будь-якого настрою і завдання.
особливості:
- Довжина: 30 см
- Джерело світла: світлодіоди (LED)
- Вбудовані лампочки: так
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Форма: прямокутна
- Тип батареї: літієва
- Потужність: 5 Вт
- Тип: нічник
- Напруга: 5 В
- Кількість світлодіодів: 120 шт
- Колірна температура: 3000K (теплий білий), 4500K (природний білий), 6000K (холодний білий)
- Час роботи: при яскравості 10% – 30 годин, при яскравості 100% – 4 години
- Вага продукту: 200 г
Комплект постачання:
- Світлодіодна лампа – 1 шт.
- Магнітна база – 2 шт.
- Зарядний кабель Type-C – 1 шт.
- Посібник користувача - 1 шт.
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLED |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 6000K |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір арматури | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 791,25 ₴





