-25%Газова плита Naturehike 2300 Вт двоконфорочна гриль складна для кемпінгу
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2П1011-532-00
10 345 ₴
7 758,75 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 333-69-93
Газова плита Naturehike 2300 Вт двоконфорочна гриль складна для кемпінгу
Артикул: 2П1011-532-00
Газова плита Naturehike 2300 Вт двоконфорочна гриль складана для кемпінгу - це дуже багатофункціональна газова плитка з двома конфорками та листом-грилем.

Ви зможете повноцінно готувати навіть перебуваючи далеко від цивілізації: на дачу, відпочинок на природі в подорожі тощо.

Ви зможете приготувати на конфорці будь-який гарнір чи суп та посмажити стейк чи гриби одночасно. Це дуже зручно.

Великою перевагою даної газової плити є те, що вона складається як валізка і не займає багато місця вдома або в багажнику машини. Також передбачено ручку для зручності перенесення.
Розмір 50 см х 21,5 см х 6,3 см, а в складеному вигляді 27 см х 21,5 см х 13 см.
При такому функціоналі піч важить лише 2,5 кг.

Посуд ставиться на металеві грати.

Поверхня легко миється навіть вологою серветкою.

Потужність полум'я регулюється.
Довжина шлангу 46 см. Потужність 2300 Вт.
Виготовлено плиту з нержавіючої сталі, інших сплавів, пластик.

Сумісність зі стандартним балоном за допомогою редуктора зі шлангом.

Характеристика:
- Бренд: Naturehike
- Матеріал: нержавіюча сталь, інші сплави, пластик.
- Розмір у розкладеному вигляді: 50 см х 21,5 см х 6,3 см
- Розмір у складеному вигляді: 27 см х 21,5 см х 13 см
- Довжина шлангу 46 см
- Потужність 2300 Вт
- Кількість конфорок: 2
- Аркуш-гриль: Так
- Сумісність із стандартним балоном
- Вага: 2,5 кг

Комплект поставки:
- Газова плита Naturehike 2300 Вт двоконфорочна гриль складна для кемпінгу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
- Ціна: 7 758,75 ₴






